ארון הבגדים בבית הפך כבר מזמן לפריט עיצובי לכל דבר, מעבר לפתרונות האחסון שהוא מאפשר. ארונות בגדים נועדו לשרת אותנו לאורך שנים ארוכות לכן יש להקפיד על בחירת ארון איכותי המיוצר מחומרי גלם עמידים. בבואנו לבחור ארון בגדים לחדר השינה או לחדר הילדים כדאי לקבל ייעוץ ממומחים ומומלץ להעדיף ארון המתאים ומשתלב עם העיצוב והקונספט של החדר. חשוב לבדוק את חלל הפנים של הארון כדי לוודא את הפונקציונליות שלו ואת מידת התאמתו לצרכי האחסון שלנו, לדוגמה מגירות, מדפים ניתנים לכוונון ומוט לתליית בגדים ומעילים. אנחנו, החברת “מטבחי Beno” מתמחים בתכנון ועיצוב ארונות בגדים, חדרי ארונות וארונות אמבטיה מעוצבים ואיכותיים בהתאמה מלאה לצרכים הפרטניים של הלקוח.
תכנון מדויק וקפדני לארון בגדים
אנו מתכננים ארונות בגדים מעוצבים לאחר פגישת ייעוץ בבית הלקוח. מטרת הפגישה לסייע לכם להגדיר את הצרכים הייחודיים לאחסון הבגדים ולעיצוב הארון. ארונות הבגדים שלנו משלבים באופן מושלם בין עיצוב, יופי, פונקציונליות ופתרונות אחסון נוחים ומספקים בהתאם לדרישות הלקוח ועל פי צרכיו הייחודיים. את תכנון ועיצוב ארון הבגדים אנו מבצעים לאחר מדידות מדויקות וניתן לספק לכם הדמיה ממוחשבת כך שתוכלו להתרשם מבעוד מועד מארון הבגדים בחדר.
רמת גימור גבוהה במיוחד לארונות בגדים
חברת “מטבחי טב” מציעה ניסיון עשיר בכל עבודות הנגרות, לרבות תכנון ארונות בגדים פונקציונליים בשלל עיצובים וגוונים, מחומרי גלם איכותיים ועמידים וברמת גימור גבוהה במיוחד. אנו מייצרים ארונות בגדים בשלל גדלים ודגמים, עם טכנולוגיות חדשניות, ומנגנוני פתיחה עם צירים שקטים ואיכותיים לאורך זמן. לקוחות החברה מוזמנים לבחור דלתות מעוצבות לארון במגוון צבעים וטקסטורות, את דלתות הארון נשמח לספק לכם בהתאם לחלום ולדמיון שלכם, לדוגמה ציפוי זכוכית, חיפוי מעץ איכותי, גימור מט או מבריק, שחור/לבן או צבעוני. ארונות הבגדים שלנו משדרגים את עיצוב הבית ומאפשרים לכם ליהנות מעיצוב מרהיב ומנוחות מרבית.