עיצוב מטבחים

קטלוג מטבחים

הלב של בית החלומות שלכם הוא המטבח, על כל הפעילויות, הניחוחות והחמימות שהוא מספק לבני הבית. חשיבותו מחייבת חשיבה מיוחדת ותכנון מראש לפי אורח החיים וההעדפות שלכם ושל בני משפחתכם לשנים רבות קדימה. Beno מטבחים מעוצבים שמחים לעזור לכם ומעמידה לרשותכם מומחים בעלי ניסיון, ידע ורעיונות מקוריים ונפלאים שיעזרו לכם לתכנן את מטבח ביתכם בצורה המדויקת ביותר.

המטבח מתחיל בחלומות שלכם
על איזה מטבח חלמתם? בין אם תרצו מטבח הייטקי מתוחכם ויוקרתי או מטבח כפרי מלא ארונות עץ וריהוט חם ומלא אופי, היועצים שלנו ישמחו לבוא אליכם עם סרט המדידה שלהם ואחר כך לעשות במיוחד עבורכם הדמיה ממוחשבת שתציג בדיוק כיצד ייראה כל סגנון שבו תבחרו לעצב את המטבח שלכם. הפתרונות שנציע לכם יעמדו לא רק בסטנדרט מקצועי של איכות מוצרים, אלא גם יראו לכם מגוון של עיצובים ומשטחי עבודה שיקלו עליכם את החיים ויהפכו את עבודת המטבח לנוחה מאוד לכל בני הבית. וכל זה מתווסף לאסתטיקה של מגוון המוצרים שלנו שעומדים בכל תקן איכות גבוה במיוחד.
Beno-Kitchens עיצוב מטבחים – לכל החיים
תכנון מראש של מטבח מארגן מחדש את לב הבית ויוצר דינמיקה נהדרת שמשתלבת בשגרה שלכם בצורה אידאלית. המעצבים שלנו מתמחים בסגנונות רבים ויכולים לענות לכל טעם ותקציב. עיצוב המטבח יתמזג עם שאר הבית אבל תהיה לו אמירה ספציפית משלו והוא יצטיין במשטחים, ארונות, ריהוט, אביזרים, סוגי חומרים, מרכיבים משובחים באיכות הפרזול שלהם, מגוון עצום של צבעים וטקסטורות, שפע של רעיונות אחסון לכל מטרה כך שתמצאו הכל מיד ובקלות בכל שטח נתון של כל מטבח. הזמינו אותנו לישיבת ייעוץ כדי לעבוד על התכנון המופקד שלכם לכל מטרה, בין אם טרם שיפצתם או שאתם רוצים לעצב רק את המטבח. בין אם אתם מעוניינים במטבח כפרי, מטבח מודרני, מטבח לבן, אי למטבח או מטבחים קטנים.