שיפוץ מטבח

קטלוג מטבחים
אם הגעתם להחלטה שהבית זקוק למטבח חדש, קרוב לוודאי שתעמדו בהתלבטות האם לשפץ את הקיים או לרכוש מטבח חדש. שיפוץ המטבח עשויה להיות ההחלטה היותר כלכלית מבין החלופות, אבל גם כאן נדרש ידע מקצועי ומחשבה מוקדמת לגבי העיצוב וחומרי הגלם. איך מחליטים האם לשפץ או לקנות מטבח חדש?
מתי לא ניתן לשפץ מטבח?
לרוב, שיפוץ יהיה זול יותר בהרבה מרכישה של מטבח חדש, אם מדובר רק בהחלפת דלתות הארונות ואריחים בלבד. אך אם תשתיות האינסטלציה והחשמל זקוקות לחידוש ואתם מעוניינים להזיז כיור ממקום אחד לפינה אחרת במטבח , לא בטוח שתכנון ורכישה של מטבח חדש יהיה יקר יותר. כיום ניתן למצוא בהתאם לתקציב סביר ובתכנון מוקפד מטבחים חדשים שניתן לעצב אצל נגרים או בחברות המשווקות מטבחים. מכאן שלשפץ מטבח שזקוק לחידוש מהיסודות לא מומלץ לשפץ, אלא לחדש. חברת Beno Kitchens עיצוב מטבחים מאפשרים לקהל לקוחותיהם ליהנות מייעוץ ללא התחיבות וללא עלות.
החלפת דלתות מטבח
בתים שבהם מתחם המטבח מופרד מהחלל של חדר המגורים, הרבה בוחרים להתקין דלת בכניסה למטבח. דלת למטבח מייחדת את חדר המטבח ויוצרת הפרדה ברורה בין חלל הבית למטבח. מומלץ להתקין דלת הזזה המעוצבת בצורה חדשנית כדי לחסוך במקום הנדרש לפתיחה וסגירה.
לפני שמחליטים על שיפוץ – לעשות סיבוב באולמות תצוגה של מטבחים
סיור קצר באולמות תצוגה של מטבחים יעלה לכם רעיונות לגבי טכנולוגיות חדשניות מבחינת אפשרויות אחסון חכמות או סוגים שונים של חומרי גלם שעמידותם לאורך זמן טובה יותר. סגנונות עיצוב של מטבחים שונים, סוגים שונים של ארונות מטבח יכולים לפתוח את המחשבה והרעיונות שלכם לגבי השיפוץ המתוכנן. תוכלו לקבל אינדיקציה לגבי המחירים לשיפוץ המטבח. לאחר שקיבלתם רעיונות לעיצוב המטבח מחדש ולאבזור שלו, גשו לחלל המטבח הקיים אצלכם וקחו מידות מדויקות כולל מידות המקרר, התנור וכו’ כדי שתוכלו להיוועץ עם נציגי החברה לגבי סוגי המטבחים שיתאימו לכם.
ארונות מטבח
ארונות המטבח הם החלק העיקרי עליו יש לחשוב בתכנון המטבח. הם למעשה קובעים את הסגנון עיצובי ויש להם נוכחות עיקרית במטבח. חשוב לבחור ארונות המצופים בחומר שהוא קל לניקוי ודוחה כתמי שומן. אפשרויות הסגירה של הארונות כיום יצירתיים מאוד. ניתן למצוא ארונות שנפתחים בלחיצה קלה – קלפות למטבח כדי למנוע מגע של ידיים מלוכלכות עמם, ארונות הזזה, מתקני אחסון מסתובבים בתורך הארונות התורמים מאוד לסדר והארגון של המטבח. מומלץ לראות כמה שיותר סוגים של ארונות ולהתאים אותם לצרכים שלכם במטבח.