קלפות למטבח

Kitchen2520designed2520by2520architect2520and2520designer2520Adi2520Mor
מטבחים מעוצבים של Beno-Kitchens מציעים לכם מגוון רחב של דגמים ייחודיים למטבח האמריקאי. מטבחים איכותיים מחומרים מעולים ופתרונות אחסון מפתיעים. להצעת מחיר כתבו לנו:

  קטלוג מטבחים
  המטבח מהווה את לבו הפועם של הבית וכיום נהוג לארח בו חברים וקרובי משפחה וליהנות ממפגשים משפחתיים במהלך הבישול והאפייה. בבנייה המודרנית המטבח פתוח לעבר הסלון לכן חשוב לשמור על סדר וניקיון ויש לבחור ארונות מטבח מעוצבים המתאימים לקו העיצובי המנחה של שאר חללי הבית. כדי לייעל את נוחות העבודה במטבח ועל מנת ליהנות מפתיחה וסגירה יעילה של הארונות כדי להוציא מצרכי מזון, מכשירי חשמל, כלי בישול וכלי הגשה מומלץ להתקין קלפות למטבח. קלפה למטבח היא חזית לארונות עליונים שכוללת מנגנון הרמה יעיל ושקט (בלומושן), ניתן לשלב מנגנון סרוו-דרייב כדי לעצב את חזית הארון ללא ידיות וכך נהנים מפתרון אידאלי ואלגנטי מושלם.
  למה כדאי לבחור קלפות למטבח?
  חברת מטבחי Beno– מטבחים מעוצבים מציעה מגוון פתרונות מתקדמים לתכנון, לייצור ולשדרוג מטבחים אקסקלוסיביים ייחודיים, החברה מתמחה במטבחי יוקרה עם קלפות לארונות עליונים במגוון סגנונות ודגמים. מעצבי החברה מגיעים לבית הלקוח על מנת לייעץ ולסייע בבחירת ארונות איכותיים מחומרי הגלם הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק. צוות המעצבים מבצע מדידות מדויקות ומספק הדמיה ממוחשבת ללקוח על מנת שזה יוכל לקבל את ההחלטה הנכונה והמשתלמת ביותר.
  התאמת קלפות למטבח
  יש מגוון מנגנוני הרמה של קלפות למטבח ובחברת Tav-Kitchens עיצוב מטבחים מתאימים עבור מטבחו של הלקוח מנגנון איכותי עם תנועה שקטה ומושלמת בעיצוב מודרני. קלפות למטבח תורמות למראה נקי וזורם במטבח, ניתן להתקין קלפות רחבות עם מנגנוני פתיחה שונים בהתאם לצרכיי הלקוח ועל פי מגבלות טכניות כמו גובה התקרה ומידות הארון. ניתן לבחור קלפות למטבח בשלל עיצובים מעץ או מזכוכית, בהתאמה לטעמו האישי והייחודי של הלקוח, הקלפות משדרגות את המטבח ותורמות רבות לעיצובו והופכות את סביבת העבודה לנוחה ובטוחה.