מטבח איטלקי

2
מטבחים מעוצבים של Beno-Kitchens מציעים לכם מגוון רחב של דגמים ייחודיים למטבח האמריקאי. מטבחים איכותיים מחומרים מעולים ופתרונות אחסון מפתיעים. להצעת מחיר כתבו לנו:

  קטלוג מטבחים
  לכל בית מותאם המטבח הייחודי שלו. המטבח הוא אחד החללים המרכזיים בבית ואמור לספק פתרונות אחסון אופטימליים, נוחות והתאמה לעיצוב הכולל של החלל. את המטבח יש לתכנן לאחר חשיבה מרובה, בעיקר על חלקיו המרכזיים שהם ארונות המטבח ומיקום הריהוט והמכשור הרלוונטי.
  מה הם קווי העיצוב הנפוצים למטבחים?
  קיימים קווי עיצוב כלליים למטבח אשר מהווים מסגרת כללית. יש מטבחים אשר מעוצבים בטור אחד, בהם ארונות המטבח מוצבים לאורך בין התנור והמקרר. סגנון עיצוב זה תואם בעיקר למטבחים בחלל קטן ועיצוב מטבחים קטנים. מטבחים המעוצבים בשני טורים מקבילים, גם הם משמשים חללים קטנים רק שבמקביל לטור הארונות שבין התנור למקרר, מוצבים ממול ארונות אחסון נוספים המוצבים על הרצפה ויכולים לשמש גם כמשטח עבודה רחב. עיצובים מורכבים יותר ונפוצים יותר ומיועדים לחללים רחבים הם, מטבחים בצורת האות L ומטבחים אשר מכילים הרבה מקום אחסון, אשר מעוצבים בצורת האות U. בנוסף יש להוסיף לכל מטבח אלמנטים כמו אי, על צורותיו ושימושיו השונים.
  מדוע מטבחים בצורת L ו U מומלצים?
  צורות עיצוב אלה הם חלק מקווי העיצוב של מטבחים דו טוריים. לאורך שני קירות המטבח ימצאו ארונות ומכשירים המשמשים את הפעילות במטבח. המטבחים בעיצוב האות L מנצלים 2 קירות צולבים של המטבח, ואילו הצורה U מנצלת 3 קירות אשר לאורכן בנוי המטבח. קו העיצוב מותאם לפי השימושים ויכולת הניצול של החלל לצורך אחסון והצבת המכשירים והריהוט ואנו Beno-Kitchens מטבחים מעוצבים מומחים ובעלי ניסיון בניצול חלל יעיל.
  למה כדאי להוסיף אי למטבח?
  אי למטבח משמש חלל נוסף לאחסון או עבודה או כפינת האוכל של המשפחה. ניתן לעצב אי בצורות שונות ומגוונות בהתאם לשימושים הרבים שהוא יכול להציע. מעבר לפינת אוכל או משח עבודה, האי יכול לכלול ארונות בצורות אחסון שונים כמו תוספת של מגרות, מדפים או ארונות שירות. באי מקובע, אפשר להוסיף גם כיור ו/או כיריים לבישול. אי המשמש לאחסון או כפינת אוכל יכול להבנות גם על גלגלים ולהיות נייד ממקום למקום בחלל.
  מה הדגשים החשובים בבחירת מטבח מעוצב לבית?
  לפני שבאים לאולמות תצוגה מרהיבים עשירים בסוגים שונים של מטבחים מטבח כפרי, מטבח לבן, מטבח מודרני ועוד, חשוב בבית לוודא מה הם הצרכים שהמטבח צריך ומסוגל לשמש אתת בני המשפחה. האם חשוב יותר לתת דגש למקומות אחסון, משטחי עבודה רחבים, או פתרונות ישיבה.