מטבחים קטנים

בעבר היה מקובל לבנות משטחי מגורים רחבים וגדולים, כי היה יותר שטח. כיום מקובל יותר לחסוך בשטח המגורים בדירה ומכאן שיש להתאים למרחב מטבח קטן. מטבחים קטנים המתוכננים טוב מבחינת יכולת אחסון וריווח מספיק יכולים לתת את התחושה של מטבח עשיר בעל משטחי עבודה נוחים. אז איך מתכננים מטבחים קטנים? המעצבים של – Beno-Kitchens עיצוב מטבחים מסבירים!
למי מתאימים מטבחים קטנים?
יש משפחות שהעיסוק במטבח הוא גדול מאוד. אנשים שנוטים לארח המון, בעלי נטייה קולינרית, הם אנשים שמחפשים את המרחב והשפע במטבח. זוגות צעירים, רווקים, מבוגרים ללא ילדים, לא זקוקים לשטח גדול עבור המטבח ולכן יעצבו בדירתם מטבח קטן. אם בדירה קיימת הפרדה של חדר המגורים מהמטבח, ראוי כי למטבח יוקצה שטח קטן יותר מאשר דירות בעלות שטח רחב יותר. גם מטבחים קטנים אם מתכננים אותם בצורה שתנצל את יכולת האחסון שלהם בצורה טובה יכולים להיות יעילים ונוחים מאוד.
השיקולים המנחים בעיצוב מטבח קטן
גם בבתים שלא קיימת הפרדה בין המטבח לסלון, אפשר להפריד בין המתחמים על ידי תאורה שונה בין המתחמים, או הצבת אי מטבח מרכזי. אם מדובר במטבח קטן, אפשר שהאי יהיה מותאם במידותיו למטבח, אם נדרש, או שיהיה משטח שממשיך את השיש ותוחם אותו בצורת ח. תוספת המקום, כמו הצבת אי, יכולה להחליף את פינת האוכל ולהוות משטח עבודה נוסף.
תכנון הארונות והמדפים
מה שנותן את התחושה של ריווח ונוחות הם פתרונות האחסון שיש במטבח. כיום במקום ארונות סגורים ניתן לשלב מדפים מה שנותן תחושת מלאות. מתקני תלייה של סירים, מחבתות, כוסות וצלחות מקלים על הצפיפות בתוך הארונות ותורמים מאוד לסדר. שילוב של פינת אוכל עגולה וקטנה משתלבת טוב עם המראה המינימליסטי והאיכותי בבית ויוצרת אוירה משפחתית וחמה. צביעת המטבח וגוון האריחים צריכים להיות בגוונים בהירים אשר נותנים יותר אור ואשליה של מקום רחב כמו מטבח לבן.
טב מטבחים למטבחים קטנים
חברת Beno Kitchens מטבחים מעוצבים בעלת ניסיון רב שנים בייצור והתאמת מטבחים קטנים או גדולים לבתים ודירות. אנשי הייצור והעיצוב בחברה דואגים להציג בפני הלקוח מגוון שלם של אפשרויות עיצוב מטבח הכוללים: עיצוב אי למטבח, עיצוב מטבח כפרי, עיצוב מטבח מודרני ועוד. אז אם אתם מתעניינים במטבח קטן, Beno Kitchens היא החברה בה תעצבו את המטבח שלכם.